Od książki kucharskiej do obiadu

Umiejętność gotowania to w pewnym sensie wyznacznik niezależności. Mówi się, że jeśli jesteśmy w stanie sami przyrządzić sobie obiad, to nie zginiemy na tym świcie. Jednakże nadal bardzo duża liczba ludzi, a szczególnie mężczyzn, nie ma pojęcia o gotowaniu i nie jest w stanie zrobić nawet ...Książki do nauki angielskiego - na co zwracać uwagę?

Nauka języka obcego powinna sprawiać nam przyjemność, aby możliwe było szybkie i trwałe podnoszenie swoich umiejętności. Zwróćmy na tę konieczność uwagę również przy wyborze książek do nauki angielskiego. 


Jak poprawnie dobrać książkę?

Dla ...

Stop dla tandetnych książek kryminalnych

Na rynku wydawniczym nie brakuje obecnie kryminałów, których tematyka wyraźnie trąci banalnością i przewidywalnością. Spróbujmy zatem odpowiedzieć sobie na pytanie o to, jakie cechy powinna posiadać dobra pozycja z tego popularnego gatunku. 


Przede wszystkim ...

Literatura psychologiczna i popularne książki motywacyjne

Rozwój osobisty, praca nad sobą, osiąganie wyznaczonych sobie celów - to obecnie bardzo modne hasła, które w dzisiejszym czasie przyciągają uwagę wielu młodych ludzi. Zapotrzebowanie na różne porady i wskazówki w tych dziedzinach jest ogromne, dlatego też rosnącym zainteresowaniem cieszy się obecnie ...


456789101112