Polskie bestsellery książkowe

2018-10-09
 Wiele osób uważa, że mieszkając za granicą, muszą zrezygnować z czytania polskojęzycznych książek, ponieważ są one zbyt trudne do nabycia. Na całe szczęście prawda jest nieco inna i książki polskich autorów lub po prostu książki po polsku, znaleźć można w zarówno polskich sklepach, jak i księgarniach posiadających powieści w różnych językach. Ostatecznie można wyszukać też najbardziej interesujące pozycje w księgarniach internetowych. 
Na samym początku warto jednak wiedzieć, po jakie bestsellery książkowe warto sięgnąć.

Jakie polskie książki wybrać, mieszkając za granicą? Które zasługują na największą uwagę? 


Wśród polskich bestsellerów książkowych, znaleźć można co najmniej kilka ważnych nazwisk. Wśród nich oczywiście Remigiusz Mróz, który ma na swoim koncie już kilkanaście powieści i każda z nich jest tak samo udana. Bardzo ciekawym akcentem jest też fakt, że jego powieści dzieją się w Polsce. Na pewno przypadnie to do gustu polskim czytelnikom, mieszkającym na przykład w Wielkiej Brytanii, którzy nie często wracają w rodzinne strony. 
Wybierając tego autora, zdecydować można się na przykład na trylogię lub na niezależne, na pozór niepołączone ze sobą powieści, które można czytać niezależnie.

Polecamy rewolucja.co.uk