Potęga podświadomości – książka, która zmienia podejście do życia

2017-05-06

Potęga podświadomości Josepha Murphy'ego to jedna z najgłośniejszych książek w historii. Praktyczny poradnik podpowiada, jak wytyczać i skutecznie realizować cele, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. To, co odróżnia ją od innych podręczników, to rewolucyjne podejście jej autora: wszystko tkwi w podświadomości – twierdzy Murphy. 

 

Dlaczego warto sięgnąć po Potęgę podświadomości? 

Książka Potęga podświadomości szybko stała się bestsellerem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w wielu innych krajach na całym świecie. Także u nas w sieci odnajdziemy liczne pdfy z potęgą podświadomości - począwszy od sklepów, poprzez księgarnie i wirtualne biblioteki. Ten rewolucyjny poradnik podpowiada, jak uwolnić swój pomysł od ograniczeń i zacząć nadawać swojemu życiu upragniony kształt. W sieci krążą opinie czytelników, którzy potwierdzają skuteczność metody Murphy'ego: na swoim przykładzie dowodzą, że potęga podświadomości działa!

 

Jak działa podświadomość, czyli tajemnica Murphy'ego 

Na czym polega rewolucyjne myślenie Josepha Murphy'ego? Książka Potęga podświadomości to skarbnica praktycznych informacji na temat lepszego kierowania swoim życiem. Jej autor przedstawia szereg technik, które ułatwiają zapanowanie nad podświadomą sferą naszego umysłu, a tym samym wpływać na rzeczywistość. Potęga podświadomości to porady, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie sukcesu i dobrobytu.