Plecak dla dziewczyny czy dla chłopaka?

2017-04-14

Dla dziewczyny, dla chłopaka, a może taki bardziej uniwersalny? Jedni bardziej zwracają uwagę na wygląd, a inni na to, czy dany plecak będzie komfortowy i użyteczny. W tym wypadku wszystko jest ważne.

W kwiatku lub groszki

W dzisiejszych czasach właściwie każdy może znaleźć taki plecak młodzieżowy, jaki tylko sobie wymarzy. Jeżeli ma on być dla dziewczyny to z pewnością do gustu przypadną jej te modele z kwiatami, w groszki, kolorowe, zdobione, a nawet z niezwykle modnymi ostatnio naszywkami. Do kompletu zwykle nabyć można też woreczek na strój lub obuwie, piórnik oraz kilka innych akcesoriów, bez których żadna przedstawicielka płci pięknej nie wyobraża sobie funkcjonowania.

Męskie wydanie plecaka

Z kolei plecaki młodzieżowe dla chłopców występują raczej w stonowanych barwach, chociaż również w tym wypadku nie brakuje kratek czy na przykład modeli w stylu moro. Dużym powodzeniem jednak cieszą się głównie te czarne, grafitowe, szare czy też granatowe o typowo męskim, czasami trochę wojskowym kroju. Panowie też zwracają uwagę na akcesoria jak dodatkowe kieszonki na bidon czy pas na wysokości klatki piersiowej spinający szelki, dla wygody i większego komfortu noszenia, zwłaszcza przy długich wędrówkach.


Dziewczęta często bardziej przywiązują wagę do tego czy dana rzecz jest designerska, a panowie z kolei sprawdzają jak on funkcjonuje i jakie dodatkowe gadżety może posiadać. Dla jednych i drugich znajdzie się rozwiązanie.