Dla kogo książka "Ukryte terapie"?

2016-08-01

Jerzy Zięba jest osobą, która już od ponad dwudziestu lat zajmuje się naturoterapią. Szczególnie dużą wiedzę posiada w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom nowotworowym i przewlekłym. Swoją rozległą wiedzą dzieli się publikując artykuły w prasie oraz prowadząc wykłady dotyczące skutecznych i bardzo prostych metod leczenia i zapobiegania chorobom. Ponadto sposoby te nie wymagają stosowania środków sztucznie syntetyzowanych.


Część swojego doświadczenia i wiedzy, Jerzy Zięba zamknął w książce ''Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie''. Jest to pozycja, gdzie znajdziemy śmiałe, choć poparte badaniami tezy oraz ich szeroką  dokumentację medyczną. Przede wszystkim jest to pozycja pozbawiona domysłów czy myślenia życzeniowego - otrzymujemy ogromną dawkę wiedzy, która zostaje podana w sposób zrozumiały i bardzo interesujący.


Szukając pomocy w przewlekłej chorobie często uciekamy się do różnych, nawet bardzo irracjonalnych metod. Dzięki "Ukrytym terapiom" mamy szansę dowiedzieć się, co mogłoby nam pomóc oraz spróbować to zastosować. Jest to doskonała pozycja nie tylko dla osób, które zmagają się z chorobą, ale także dla tych, które chcą jej uniknąć bądź chcą pomóc swoim bliskim.